Ing. Stanislav SMÍSITEL

Velice si ceníme pozitivního přístupu a schopnosti vždy pružně reagovat na všechny naše požadavky. Spolupracujeme spolu už dlouhodobě pro kvalitní překladely a profesionální přístup. Musíme vyzdvihnout neustálou komunikaci nejen s […]

Markéta Ptáčková

Chtěla jsem poděkovat za vynikající a profesionální služby při mé koupi apartmánu v Itálii. Překlad smluv v krátké době i příjemné a profesionální jednání v notářské kanceláři při samotném podpisování […]

Flavio Bosco

Naše spolupráce začala před přibližně 5 lety, především v oblasti technických překladů, které Mgr. Pavla Gruzová poskytuje s naprostou přesností a profesionalitou.

Martina Teodori

Optimálně provedená práce za dodržení termínů. Určitě zůstaneme v kontaktu pro budoucí překlady.

Brunella Ferrero

Jsme velmi spokojení se svižností při poskytování služeb a s přesností překladů.

Luciano Pozzetti

Obracím se na Pavlu již mnoho let ohledně našich lingvistických potřeb a vytvořili jsme vztah opírající se o důvěru, profesionalitu a spolupráci. Vždy jsem narazil na vstřícnost, srdečnost a kvalitní […]

DEVIDET SRL

Využíváme překladatelských služeb z italštiny již několik let a jsme velmi spokojení. Okamžité reakce a dodání vždy v termínu! Super!

PERSICO SPA

Využíváme služeb týkajících se překladů naší technické dokumentace již několik let. Rychlé, precizní a profesionální služby. Dobrá komunikace a dodržování termínů dodání. Doporučujeme každému, kdo potřebuje technické překlady.

CA.S.T.IM. 2000 s.r.l.

Precizní a pečlivé překlady, jejichž kvalita je podtrhována schopností řešit specifické požadavky týkající se překladu a/nebo stránkování.

IMG-TECH srl

Našli jsme spolehlivého, vysoce kvalifikovaného a vždy vstřícného partnera, se kterým spolupracujeme již mnoho let k naprosté spokojenosti.