Reference

Velice si ceníme pozitivního přístupu a schopnosti vždy pružně reagovat na všechny naše požadavky. Spolupracujeme spolu už dlouhodobě pro kvalitní překladely a profesionální přístup. Musíme vyzdvihnout neustálou komunikaci nejen s námi, ale i s našimi zákazníky, což rozhodně není v dnešní době pravidlem. Je flexibilní a dokáže řešit nečekané situace s přehledem a šarmem. Při práci je vidět chuť vyjít vstříc při zvládání požadavků či lidský přístup v řešení problémů.

Ing. Stanislav SMÍSITEL
SMM Elektro, spol. s r.o.

Chtěla jsem poděkovat za vynikající a profesionální služby při mé koupi apartmánu v Itálii. Překlad smluv v krátké době i příjemné a profesionální jednání v notářské kanceláři při samotném podpisování smlovy. Vřele doporučuji a ještě jednou děkuji

Markéta Ptáčková

Naše spolupráce začala před přibližně 5 lety, především v oblasti technických překladů, které Mgr. Pavla Gruzová poskytuje s naprostou přesností a profesionalitou.

Flavio Bosco
Balance Systems srl

Optimálně provedená práce za dodržení termínů. Určitě zůstaneme v kontaktu pro budoucí překlady.

Martina Teodori
M.M. SYSTEMS SRL

Jsme velmi spokojení se svižností při poskytování služeb a s přesností překladů.

Brunella Ferrero
BREVI MILANO SPA

Obracím se na Pavlu již mnoho let ohledně našich lingvistických potřeb a vytvořili jsme vztah opírající se o důvěru, profesionalitu a spolupráci. Vždy jsem narazil na vstřícnost, srdečnost a kvalitní služby. Rychlé a bezchybné reakce, doporučuji bez váhání.

Luciano Pozzetti
Premiere servizi Srl

Využíváme překladatelských služeb z italštiny již několik let a jsme velmi spokojení.
Okamžité reakce a dodání vždy v termínu! Super!

DEVIDET SRL

Využíváme služeb týkajících se překladů naší technické dokumentace již několik let.
Rychlé, precizní a profesionální služby. Dobrá komunikace a dodržování termínů dodání. Doporučujeme každému, kdo potřebuje technické překlady.

PERSICO SPA

Precizní a pečlivé překlady, jejichž kvalita je podtrhována schopností řešit specifické požadavky týkající se překladu a/nebo stránkování.

CA.S.T.IM. 2000 s.r.l.

Našli jsme spolehlivého, vysoce kvalifikovaného a vždy vstřícného partnera, se kterým spolupracujeme již mnoho let k naprosté spokojenosti.

IMG-TECH srl